mamablizniacza

mamablizniacza

niedziela, 3 stycznia 2016

Kosmiczna układanka od Echa leśne.

Jakiś czas temu pokazywałam Wam na blogu układankę zwierzęta polskich lasów. Tutaj możecie zobaczyć nasz post. Dziś pokażę Wam nową Kosmiczna układankę od Echa Leśne.
Układanka wykonana jest podobnie do zestawu ze zwierzętami.
W tekturowym opakowaniu znajdziemy 3 szablony wielkości A4 z 36 elementami(wykonane z ekologicznej tektury). Cały zostaw składa się z tekturowych elementów które możemy dowolnie ze sobą składać. Chłopcy nie mieli problemów w dopasowywaniu i łączeniu kształtów. Każda część układanki pasuje do wszystkich elementów. Dzięki temu możemy tworzyć za każdym razem nowe rakiety i obiekty kosmiczne.
Kto lubi kosmos ten zrozumie naszą fascynację poniższą układanką. Do zestawu dołączone zostały samoprzylepne wieszaki dzięki którym możemy powiesić nasze dzieła na przykład w pokoju dziecka.

W pełnym skupieniu chłopcy zabrali się za swoje konstrukcje

W zestawie nie ma instrukcji pozostaje nam jedynie nasza wyobraźnia. Dzięki czemu za każdym razem powstają coraz to wspanialsze dzieła. Układankę możemy Wam zdecydowanie polecić. Timki długo się nią bawiły. Obecnie kilka zbudowanych przez nich  modeli ozdabia ich regał. 
2 komentarze:

  1. Sama chętnie bym się nimi pobawiła. :) Oli jeszcze zdecydowanie jest na nie za mały.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wszystko w swoim czasie:) jeszcze się pobawicie ihihihi:*

      Usuń