mamablizniacza

mamablizniacza

poniedziałek, 22 lutego 2016

Rok w mieście oraz Pan Tygrys dziczeje. Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

W sam raz na początek roku pokażemy Wam książkę Rok w Mieście od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Książka będzie idealna dla tych którzy lubią obserwować bohaterów na szczegółowych obrazkach.
Na tekturowych stronach książki możemy śledzić życie miasta i jego mieszkańców. Kolejno poznajemy co dzieje się w poszczególnych miesiącach. Widzimy jak zmienia się miasto wraz ze zmianą pór roku. Dla każdego miesiąca zostały przewidziane dwie strony.
Przepiękne ilustracje zachwycą chyba każdego. Nas urzekły.
Książka może stać się ciekawym punktem wyjściowym do rozmów z dzieckiem na tematy związane z porami roku, miesiącami oraz życiem w mieście.
Książkę ilustrowała Katarzyna Bogucka.


Niedawno pojawił się również Rok w lesie.Widziałam na innych blogach, że zapowiada się bardzo obiecująco.

Drugą książką od Wydawnictwa Nasza Księgarnia jaką chcemy Wam dziś pokazać jest książka pod tytułem "Pan Tygrys dziczeje".
Książka przeznaczona jest dla młodszych dzieci. Zawiera idealną ilość tekstu dla czytelników którzy potrzebują jeszcze większych ilustracji. 
W książce możemy przeczytać zabawną historię o tygrysie któremu nudzi się bycie poważnym i grzecznym. Z całą pewnością każde dziecko będzie śmiało się śledząc losy pana tygrysa.
Ilustrator Peter Brown przygotował piękne dzieło w sam raz w naszym guście. Zobaczcie sami.

Obie książki zostały pięknie wydane i obie możemy Wam szczerze polecić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz