mamablizniacza

mamablizniacza

czwartek, 6 sierpnia 2015

Jak tata pokazał mi wszechświat. Wydawnictwo Zakamarki.

Są takie książki do których się wraca, które budzą wspomnienia, ale też rozpalają apetyt na wszechświat do zobaczenia właśnie razem z tatą.


Dziś będzie o książce którą najlepiej czyta się z tatą(albo z mamą). To chyba jedna z nielicznych książek którą chłopaki wolą czytać z nami niż sami. Podczas czytania zawsze można sie przecież zatrzymać, porozmawiać, powspominać, pośmiać się, pożartować. Fajnie jak razem przy książce można spędzić czas.

Książka Jak tata pokazał mi wszechświat wydana została w twardej oprawie. Ilustracje przypominają mi piękne szkice. Poniżej trochę zdjęć gdzie możecie zobaczyć jak prezentuje się książka.


Pewnego razu Tato zabiera syna na wieczorną wyprawę. Na wyprawę która wcale nie jest taka zwykła. Chcą w końcu zobaczyć wszechświat.... okazuję się jednak, że Ulf spogląda na wszechświat zupełnie inaczej niż Tato. Wyprawa kończy się w dość niezwykłych śmiesznych okolicznościach które to za każdym razem rozśmieszają Timków. 


Wydawnictwo Zakamarki przyzwyczaiło już nas do świetnych pozycji w swoim asortymencie. Tym razem również się nie zawiedliśmy. Historię małego Ulf oraz jego taty na pewno polubicie i będziecie do niej wracać tak jak my.

Tekst: Ulf Stark
Ilustracje: Eva Eriksson

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz